Meld je nu aan! Leefstijlvinder Live Event

Donderdag 6 november 2025 organiseren we de allereerste editie van het Leefstijlvinder Live Event in de inspirerende Willem II Fabriek in ’s-Hertogenbosch. Werk jij als city- of regiomarketeer, beleidsmaker of ondernemer in de vrijetijdssector? Dan wil je hierbij zijn!

Een van de sprekers is Angelique Joosten, directeur van recreatiepark De Leistert, die met haar team al jaren scherpe keuzes in de bedrijfsvoering. Ze vertelt hoe het kiezen van doelgroepen met de Leefstijlvinder daar een grote rol in speelt.

Ook presenteren we de nieuwste inzichten uit het onderzoek naar verblijfsrecreatie. Welke voorkeuren hebben de verschillende leefstijlen als ze vakantie vieren in eigen land?

 

 

 

 

 

Ook de rest van het programma staat vol met inspirerende Leefstijlvinder-sessies. Verwacht bijvoorbeeld:

  • Interactieve workshops: werken met de toolkit Cultuur en Erfgoedbeleving, werken met de toolkit Natuurbeleving, bezoekersspreiding met hulp van de Leefstijlvinder, vrijetijdsaanbod matchen met leefstijlen
  • Boeiende break-outsessies: Contentstrategie gebaseerd op leefstijlen door Almere Citymarketing, Toekomstbeeld voor winkelstraat De Kamp in Amersfoort, Contentcreatie met de BSR AI chatbot
  • En niet onbelangrijk: genoeg netwerkmomenten met je collega’s uit de sector en een gratis lunch!

Zien we je donderdag 6 november in de Willem II Fabriek in ’s-Hertogenbosch? Meld je aan via de link. Let op: aanmelden kan tot 3 september.

Leefstijlvinder Live is een initiatief van Bureau Buhrs, Bureau BUITEN, Bureau voor Ruimte & Vrije Tijd, Insiders, Ginder, Landelijke Data Alliantie en MarketResponse.

Fotografie: ANP Kim van Dam 


← terug